Müofunktsionaalse teraapia tooted

Toodete tellimiseks kirjutage palun oma soov koos paki saatmiseks (DPD pakiautomaat) vajalike andmetega e-postile: myokliinik.pluss@gmail.com

Toodete postitamine toimub hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale arve tasumist.

BEEBIDELE/VÄIKELASTELE SOBIVAD NÄRIMISMÄNGUASJAD

Müokliinikus on müügil beebidele sobivaid pulgakujulisi pehmeid närimismänguasju!

Tootekirjeldus:

  • Ohutu materjal – valmistatud pehmest ja hästi painduvast silikoonist, mis on ohutu suhu panemisel ning närimisel.
  • Arendav mänguasi – tagumiste igemetega mänguasja närimine aitab hammastel kiiremini lõikuda, vähendab hammaste tulekuga seotud igemete pakitsust, soodustab lihaste ja lõualuude arengut. Aitab kaasa silm-käsi koordinatsiooni ja sensoorika arengule.
  • Sobiva kuju, tekstuuri ja suurusega – beebi väikese käe jaoks paraja suurusega ning kerge, mistõttu püsib mänguasi lapsel paremini pihus.  Mänguasja peenem ots ulatub kergesti ka tagumiste igemeteni/hammasteni, millega toimub loomulik närimisprotsess (eesmised hambad on hammustamiseks, mitte närimiseks!). Reljeefne pind arendab sensoorikat.
  • Lihtne puhastada – materjal talub kuni 240 kraadist kuumust ja -40 kraadist külma. Seetõttu on võimalik mänguasja desinfitseerimise eesmärgil ka keeta!
  • Mõõdud – närimispulga pikkus on 16cm ja läbimõõt 1,5cm.

MYOSPOTS KEELETREENINGU KETTAD (maasikamaitselised)

Myospots kettad on biolagunevad, niiskele pinnale hästi kleepuvad tabletid, mida kasutatakse keelelihaste treenimiseks ja keele õige puhkeasendi harjutamiseks suulaes.

Pakend: sisaldab 30 Myospots maasikamaitselist ketast.

Säilitamine: hoida jahedas (alla 30°C) ja kuivas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Kasutamine: 1. aseta Myospots ketas kuivale ja puhtale pöidlaotsale; 2. Vajuta ketas pöidlaga ülemiste esihammaste taha suulakke (esihammastest pisut tahapoole) ning hoia, avaldades kerget survet umbes 10 sekundit; 3. Vabasta pöial ning vajuta ketast edasi keelega seni kuni see täielikult lahustub. Juhul kui ketas ei taha hästi suulakke kinni jääda, niisuta seda enne suulakke asetamist kergelt keeleotsaga.

Tähelepanu: toode on niiskustundlik. Sulge alati hoolikalt ketaste pakend ning kasuta kettad ära 30 päeva jooksul!

Hoiatus: *Toode ei sobi kasutamiseks alla 2-aastastel lastel. 2.-6.-aastastel lastel võib toodet kasutada täiskasvanute juhendamisel. *Ärge kasutage toodet magamise ajal (toodet võib kasutada enne magama minekut, kuid enne uinumist peab ketas olema suus lahustunud). *Ärge närige ega neelake toodet alla (ketas võib kleepuda söögitoru seinale ja põhjustada ebamugavustunnet). Kui olete toote kogemata alla neelanud, proovige midagi süüa – suutäis toitu võib ketta vabastada ja endaga ohutult kaasa viia.

Koostis: Myospots kettad on valmistatud biolagunevast ja inimesele ohutust materjalist (algae agar e.vetikaagar, ksantaankummi, tsellulooskummi, looduslik magusaine stevia, kaaliumsorbaat, looduslik värvaine, looduslik maitseaine). Toode ei sisalda loomset päritolu aineid ega želatiini. Ei sisalda sünteetilisi värv- või maitseaineid. Toode on vegan-sõbralik.

Toodetud Acino Pharma AG (Šveits) poolt Myospots Australia Pty Ltd tellimusel.

Lisainfo www.myospots.com või info@myospots.com.

PABERTEIP MICROPORE 2,5cm x 9,1m

Ninahingamise kinnistamiseks mõeldud õrn hüpoallergiline paberteip, mida kasutatakse valdavalt öösiti vältimaks suu passiivset lahtivajumist ja limaskestade kuivamist.

Hind 2€ rull.