Registreeru vastuvõtule

Oluline

Vastuvõtuaja tühistamisel vähem kui 24 tunnise etteteatamisega või visiidile mitteilmumise korral rakendub visiidi tühistamise tasu 10€! Seda ka juhul, kui tegemist on ettenägematu haigestumisega, sest broneeritud aega ei ole siis kahjuks võimalik enam kellelegi teisele pakkuda.

Igal juhul palume Teil visiidile mittetulemisest kindlasti teada anda kas telefonile 5647 4706 või e-postile myokliinik@gmail.com

NB! Lähiajale vabanenud visiidiaegadest anname teada kas Müokliiniku FB lehe kaudu või ootelistis olijatele e-kirja teel. Seega tasub olla meie jälgija Facebook’is!

Visiidiaega broneerides nõustute alljärgnevate teenuse osutamise tingimustega:

  1. Müokliiniku teenuste eest tasumine toimub KOHAPEAL kas sularahas või mobiilimaksenaArve väljastamisel makse meeldetuletuseks (kui teenustasu on jäänud maksmata rohkem kui 24 tunniks peale visiidi toimumist) lisandub teenuse hinnale 3€.
  2. Visiidiaja tühistamisel vähem kui 24h etteteatamisega või visiidile mitteilmumisel rakendub visiidiaja tühistamise tasu 10€.
  3. Müokliinik jätab endale õiguse muuta broneeritud visiidiaega 15min varasemaks või hilisemaks, mille kohta saab klient vastava teavituse oma e-postile