Registreeru vastuvõtule

Oluline

Vastuvõtuaja tühistamisel vähem kui 24 tunnise etteteatamisega või visiidile mitteilmumise korral rakendub visiidi tühistamise tasu 20€! Seda ka juhul, kui tegemist on ettenägematu haigestumisega, sest broneeritud aega ei ole siis kahjuks võimalik enam kellelegi teisele pakkuda.

Igal juhul palume Teil visiidile mittetulemisest kindlasti teada anda kas telefonile 5647 4706 või e-postile myokliinik@gmail.com

NB! Kui Te broneerimissüsteemi kaudu endale sobivat aega ei leidnud, võtke palun kindlasti ühendust telefonil 5647 4706 või kirjutage e-postile: myokliinik@gmail.com ning leiame teile sobiva lahenduse! Näiteks ei ole broneerimissüsteemi kaudu võimalik registreerida aega järgmisele hommikule, ehkki vaba vastuvõtuaeg võib olemas olla.

Müokliinikul ei ole administraatorit, mistõttu ei ole telefonile alati koheselt võimalik vastata. Palun varuge kannatust, helistame Teile esimesel võimalusel tagasi!!!

NB! Lähiajale vabanenud visiidiaegadest anname teada Müokliiniku FB lehe kaudu. Seega tasub olla meie jälgija Facebook’is!

Müokliinik on erandjuhtudel valmis teraapiatunde läbi viima ka Skype või MSN vahendusel. See variant sobib täiskasvanutele või lastele, kelle puhul ei ole olnud vajalik manuaalne abistamine ning kes suudavad harjutused omandada matkimise ja verbaalse juhendamise teel. Skype või MSN vahendusel ei ole kahjuks võimalik läbi viia esmast konsultatsiooni ja hindamist.

• Skype/MSN konsultatsiooni aeg palun eelnevalt kokku leppida telefonil 5647 4706 !