Müofunktsionaalsed tooted

Beebidele/väikelastele sobivad närimismänguasjad

Müokliinikust on võimalik tellida beebidele sobivaid pulgakujulisi pehmeid närimismänguasju. Ühe närimispulga hind on 8, millele lisandub postikulu 3€. Kohapeal toimub närimispulkade müük ainult visiidile registreerunud klientidele!

Närimispulga tellimiseks kirjutage palun oma soov koos paki saatmiseks (DPD pakiautomaat) vajalike andmetega e-postile: myokliinik.pluss@gmail.com.


Tootekirjeldus:

- Ohutu materjal – valmistatud pehmest ja hästi painduvast silikoonist, mis on ohutu suhu panemisel ning närimisel.

- Arendav mänguasi – tagumiste igemetega mänguasja närimine aitab hammastel kiiremini lõikuda, vähendab hammaste tulekuga seotud igemete pakitsust, soodustab lihaste ja lõualuude arengut. Aitab kaasa silm-käsi koordinatsiooni ja sensoorika arengule.

- Sobiva kuju, tekstuuri ja suurusega – beebi väikese käe jaoks paraja suurusega ning kerge, mistõttu püsib mänguasi lapsel paremini pihus. Mänguasja peenem ots ulatub kergesti ka tagumiste igemeteni/hammasteni, millega toimub loomulik närimisprotsess (eesmised hambad on hammustamiseks, mitte närimiseks!). - Reljeefne pind arendab sensoorikat.

- Lihtne puhastada – materjal talub kuni 240 kraadist kuumust ja -40 kraadist külma. Seetõttu on võimalik mänguasja desinfitseerimise eesmärgil ka keeta!

- Mõõdud – närimispulga pikkus on 16cm ja läbimõõt 1,5cm.

Müofunktsionaalsed aparaadid (kaped)

Müokliinik pakub klientidele nii Myobrace kui OrthoTain tooteid, mille eesmärgiks on:

  1. Funktsioonide parandamine ja valede harjumuste ümberkujundamine (keele vale puhkeasend, vale neelamismuster, suuhingamine, pöidlaimemine jms.)
  2. Hambumushäirete kujunemise vältimine ja kergemate hambumushäirete korrigeerimine.
Müofunktsionaalse aparaadi / kape hind Müokliinikus on 95€.
 
PRO-ORTO - Laboratory
 

Myospots keeletreeningu kettad (maasikamaitselised)

Myospots kettad on biolagunevad, niiskele pinnale hästi kleepuvad tabletid, mida kasutatakse keelelihaste treenimiseks ja keele õige puhkeasendi harjutamiseks suulaes.
Myospots keeletreeningu kettaid on võimalik osta ainult visiidile registreerunud klientidel, kuna enne on vajalik toote kasutamist proovida.

Pakend: sisaldab 30 Myospots maasikamaitselist ketast (15€).

Säilitamine: hoida jahedas (alla 30°C) ja kuivas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Kasutamine: 1. aseta Myospots ketas kuivale ja puhtale pöidlaotsale; 2. Vajuta ketas pöidlaga ülemiste esihammaste taha suulakke (esihammastest pisut tahapoole) ning hoia, avaldades kerget survet umbes 10 sekundit; 3. Vabasta pöial ning vajuta ketast edasi keelega seni kuni see täielikult lahustub. Juhul kui ketas ei taha hästi suulakke kinni jääda, niisuta seda enne suulakke asetamist kergelt keeleotsaga.

Tähelepanu: toode on niiskustundlik. Sulge alati hoolikalt ketaste pakend ning kasuta kettad ära 30 päeva jooksul!

Hoiatus: *Toode ei sobi kasutamiseks alla 2-aastastel lastel. 2.-6.-aastastel lastel võib toodet kasutada täiskasvanute juhendamisel. *Ärge kasutage toodet magamise ajal (toodet võib kasutada enne magama minekut, kuid enne uinumist peab ketas olema suus lahustunud). *Ärge närige ega neelake toodet alla (ketas võib kleepuda söögitoru seinale ja põhjustada ebamugavustunnet). Kui olete toote kogemata alla neelanud, proovige midagi süüa – suutäis toitu võib ketta vabastada ja endaga ohutult kaasa viia.

Koostis: Myospots kettad on valmistatud biolagunevast ja inimesele ohutust materjalist (algae agar e.vetikaagar, ksantaankummi, tsellulooskummi, looduslik magusaine stevia, kaaliumsorbaat, looduslik värvaine, looduslik maitseaine). Toode ei sisalda loomset päritolu aineid ega želatiini. Ei sisalda sünteetilisi värv- või maitseaineid. Toode on vegan-sõbralik.

Toodetud Acino Pharma AG (Šveits) poolt Myospots Australia Pty Ltd tellimusel.

Lisainfo www.myospots.com või info@myospots.com.

Vale keeleasend
Vale keeleasend