Ettevõttest

2012.a. sai Iti Müürsepp’a algatusel loodud ettevõte OÜ FysioThera, mille peamiseks eesmärgiks oli füsioteraapia teenuse pakkumine suurematele taastusraviga seotud ettevõtetele.

Seoses spetsialiseerumisega uuele ja innovatiivsele teraapiavaldkonnale – müofunktsionaalsele teraapiale – sai 2021.a. jaanuarist ettevõtte nimeks MÜOKLIINIK OÜ, mis võtab oluliselt paremini kokku pakutavate teenuste sisu. “Müo-” on kreeka keelest tuletatud sõna, mis tähendab lihaseid. Just lihased on need, mille funktsioonide parandamisele keskendub nii füsioteraapia kui ka müofunktsionaalne teraapia.

Kuna Müokliinik on paari viimase aasta jooksul tublisti arenenud, siis tekkis vajadus abiliste järele. Tänaseks on meie meeskonnaga liitunud terapeudid Kristel, Jonna-Liisa, Alina ja Maret.

Erialased spetsialiseerumised

Iti Müürsepp (PhD) – laste ja täiskasvanute müofunktsionaalne teraapia, lõualiigestega seotud probleemid (düsfunktsioon), laste füsioteraapia, täiskasvanute skeleti-lihassüsteemi ülekoormusest või degeneratiivsetest muutustest tulenevate funktsioonihäirete ravi, valest kehahoiust ja staatilistest sundasenditest tingitud terviseprobleemide ravi. Spetsialiseerumine ultraheli teraapiale ja elektriravile.

Kristel Silla (MSc) – laste ja täiskasvanute müofunktsionaalne tereaapia, füsioteraapia, lõualiigeste düsfunktsioon. 

Jonna-Liisa Lätte (BSc) – laste ja täiskasvanute müofunktsionaalne tereaapia, füsioteraapia, lõualiigeste düsfunktsioon.

Alina Amjaga (peatselt MSc) – laste ja täiskasvanute müofunktsionaalne tereaapia, füsioteraapia, lõualiigeste düsfunktsioon.

Maret Müür (peatne MSc) – laste ja täiskasvanute müofunktsionaalne tereaapia, füsioteraapia, lõualiigeste düsfunktsioon.