Tallinna kabinet

Müofunktsionaalne teraapia on näo- ja suupiirkonna lihaste funktsioonide parandamisele suunatud ravi.

Decora maja, C-sissepääs, III korrus, ruum 306.

Parkimine Decora maja ees ja kõrval 2-3h tasuta!

Müokliiniku Tallinna kabineti hinnakiri

Esmane konsultatsioon ja müofunktsionaalne teraapia lapsele/täiskasvanule (kuni 60 min)

55€

Korduv müofunktsionaalne teraapia (kuni 45 min)

40€, alates 01.03.24 45€

Esmane lõualiigeste füsioteraapia ja ultrahelisoojendus (kuni 60 min)

Korduv lõualiigeste füsioteraapia ja ultrehelisoojendus (kuni 45 min)

55€

40€, alates 01.03.24 45€

Füsioterapeutiline konsultatsioon (kuni 60 min)

55€

Visiidiaja hilise tühistamise või visiidile mitteilmumise tasu

25€, alates 01.03.24 10€

Esmane ja korduv müofunktsionaalne teraapia HK rahastusel

10€

Tõendite, hinnangulehtede koostamine ja väljastamine väljaspool visiidiaega

10€

Müofunktsionaalne kape

Kapede puhastustabletid MyoClean (24tk)

95€

10€

Müofunktsionaalsed harjutused on vajalikud juhul kui esineb üks või mitu järgnevast loetelust


Tallinna Müokliiniku terapeudid on oma ala spetsialistid kes suunavad ja toetavad oma kliente valede harjumuste ja liikumismustrite ümberkujundamisel. Müofunktsionaalne ravi on tavapäraselt üsna pikk protsess (üldjuhul kestab teraapia 6 kuud kuni 1-1,5 aastat, terapeudiga kohtumised toimuvad 4-5 nädala tagant) olenevalt lapse vanusest ja täpsest ravi protsessist. Tallinna Müokliiniku spetsialistid on oma ala professionaalid, kes oskavad kontakti leida nii laste kui ka täiskasvanutega. Müofunktsionaalne teraapia Tallinnas on Haigekassa poolt rahastatud juhul kui saatekiri on väljastatud Viljandi Ortodontiakliiniku või Ida-Viru Keskhaigla ortodontide poolt. Haigekassa rahastab müofunktsionaalset teraapiat ainult ortodondi saatekirja alusel alla 19-aastastel isikutel ja ainult teatud kindlate ortodontiliste diagnooside olemasolul! Saatekirjal peab seejuures olema märge “Ravi HK kulul” või “IVKH garanteerib ravi eest tasumise HK hinnakirja alusel”.

Visiidiaega on kõige mugavam broneerida Müokliiniku kodulehe (vt. “Registreeri vastuvõtule”) kaudu, valides esmalt soovitud teenuse ning seejärel teenindaja (Jonna-Liisa, Maret või Alina). Aega on võimalik broneerida ka telefoni teel: +372 5619 1334.

*Müokliinikul puudub registratuur ja administraator, mistõttu ei ole alati võimalik koheselt telefonile vastata! Palun varuge kannatust, helistame Teile esimesel võimalusel tagasi!

*Viljandi Ortodontiakliiniku või SA Ida-Viru Keskhaigla saatekirjaga klientidel palume jälgida, kas saatekirjal on märge “Ravi HK kulul“. Kui jah, siis ainult sellisel juhul on müofunktsionaalne teraapia Haigekassa poolt kompenseeritav ning kliendile kehtib visiiditasu 10€.

*Lapsele visiidiaja broneerimisel palume broneerimissüsteemi sisestada LAPSE nimi, mitte lapsevanema nimi. Lapsevanem saab oma nime allpool olevas lahtris ära märkida.

Müokliinik pakub tasulisi teenuseid. Visiiditasu saab maksta sularahas, mobiilipanga vahendusel või enne visiiti teostatud ülekandena Müokliinik OÜ kontole Swedbankis EE262200221055727926. Kaardimakse võimalus puudub! Arve väljastamisel makse meeldetuletuseks (kui teenuse eest on jäänud tasumata 24 tunni jooksul peale visiidi toimumist) lisandub teenuse hinnale 3€.

Juhul, kui muudate võI tühistate visiidiaja vähem kui 24h enne visiidi algust (aja tühistamisest on võimalik teada anda kas telefoni +372 5619 1334 / +372 513 5743 või e-posti: myokliinik@gmail.com teel), rakendub visiidile mitteilmumise tasu 10€! Seda tulenevalt asjaolust, et teie tarbeks hoitud visiidiaega ei ole siis tõenäoliselt enam võimalik pakkuda teistele klientidele. Muul juhul saab visiidiaega muuta võI tühistada kas telefoni teel või Teie e-postile saabunud broneeringu kinnituses oleva lingi kaudu (lingid “Soovite aega muuta?” või “Tühista broneering”).

*Müokliinik jätab endale õiguse muuta visiidiaega 15min varasemaks või hilisemaks, mille kohta tuleb teade vähemalt 1 päev enne visiidi algust. Seetõttu palume enne visiidile tulekut vaadata üle e-postile võI telefonile saabunud visiidiaja meeldetuletus koos kellaajaga!

*NB! Lähiajale vabanenud visiidiaegadest anname teada Müokliiniku FB lehe kaudu. Seega tasub olla meie jälgija Facebook’is! Kui soovite saada teavet tühistatud visiidiaegade kohta ka e-postile, siis andke sellest palun meile teada – lisame Teie andmed e-kirja saajate hulka!

 Tallinna Müokliinik asub aadressil Laki põik 4 (Decora majas), C-sissepääs, III korrus, kabinet 306. Parkimine Decora maja ees ja kõrval on 2-3h tasuta. C-sissepääsust tulles on kabinet kõige lähemal, kuid kui soovite 3. korrusele pääsemiseks kasutada lifti, siis palun sisenege A-sissepääsust.

*Kabinetti sisenemisel palume jalast võtta välisjalanõud!

*Viirushaiguste leviku vähendamiseks palume vastuvõtule tulla võimalikult õigeaegselt, et vähendada kokkupuudet teiste klientidega ning Laste puhul ainult ühe saatjaga.