Tallinna kabinet

Müofunktsionaalne teraapia on näo- ja suupiirkonna lihaste funktsioonide parandamisele suunatud ravi.

Asukoht: Decora maja, C-sissepääs, III korrus, ruum 306. Parkimine Decora maja ees ja kõrval 2-3h tasuta!

Müokliiniku Tallinna kabineti hinnakiri

OÜ Müokliinik pakub enamasti tasulisi teenuseid. Tervisekassa rahastusel osutame teenust ainult oma koostööpartnerite saatekirja alusel (vt. infot allpool).

Esmane konsultatsioon ja müofunktsionaalne teraapia lapsele/täiskasvanule (kuni 60 min)

55€

Korduv müofunktsionaalne teraapia (kuni 45 min)

 45€

Korduv müofunktsionaalne teraapia kahele lapsele (kuni 60 min)

 80€

Esmane lõualiigeste füsioteraapia ja ultrahelisoojendus (kuni 60 min)

Korduv lõualiigeste füsioteraapia ja ultrehelisoojendus (kuni 45 min)

55€

45€

Füsioterapeutiline konsultatsioon (kuni 60 min)

55€

Visiidiaja hilise tühistamise või visiidile mitteilmumise tasu

 10€

Esmane ja korduv müofunktsionaalne teraapia TK rahastusel

5€

TK rahastusel klientide ühekordne teraapiavahendite tasu

10€

Tõendite, hinnangulehtede koostamine ja väljastamine väljaspool visiidiaega

10€

Müofunktsionaalne kape (Myobrace või OrthoTain Habit Corrector)

95€

Müofunktsionaalsete kapede puhastustabletid MyoClean (24tk)

10€

Müofunktsionaalsed harjutused on vajalikud juhul kui esineb üks või mitu järgnevast loetelust

 

Tallinna Müokliiniku terapeudid on oma ala spetsialistid kes suunavad ja toetavad oma kliente valede harjumuste ja liikumismustrite ümberkujundamisel. Müofunktsionaalne ravi on tavapäraselt üsna pikk protsess (üldjuhul kestab teraapia 6 kuud kuni -1,5 aastat, terapeudiga kohtumised toimuvad 4-5 nädala tagant) olenevalt lapse vanusest ja täpsest ravi protsessist. Müokliiniku spetsialistid tegelevad nii laste kui ka täiskasvanutega.

Müofunktsionaalset teraapiat Tervisekassa poolt rahastatuna osutame ainult alljärgnevate koostööpartnerite saatekirja alusel:

 

 • Blaudent
 • City Clinics Hambakliinik
 • Läänemere hambakliinik
 • Meliva
 • Nigul ja Orn Hambaravi
 • Novamed Hambaravi
 • PMA Kliinik
 • Rakvere Hambakliinik
 • Riiamäe Hambakliinik
 • Ortodontiakliinik
 • Uku Hambaravi
 • Wismari Hambaravi
 • Tulika Hambaravi
 • Kose Hambaravi
 • Haldja Hambaravi.
 
Tervisekassa rahastab müofunktsionaalset teraapiat ainult alla 19-aastastel isikutel.
 
Meie koostööpartnerilt saadud suunamiskirjaga klientidel palume esmase vastuvõtuaja broneerimisel valida teenuseks “Esmane konsultatsioon ja müofunktsionaalne teraapia” (hinnaga 55€) – kui Teil on olemas saatekiri, siis kehtib Teile visiiditasu 5€ + ühekordne teraapiavahendite tasu 10€.

 

Lapsele visiidiaja broneerimisel palume andmetesse sisestada LAPSE nime, mitte lapsevanema oma!

Visiidiaega on kõige mugavam broneerida Müokliiniku kodulehel (vt. “Registreeri vastuvõtule”), valides esmalt soovitud teenuse ning seejärel teenindaja (Jonna-Liisa, Maret või Alina). Aega on võimalik broneerida ka telefoni teel: +372 5619 1334.

*Müokliinikul puudub registratuur ja administraator, mistõttu ei ole alati võimalik koheselt telefonile vastata! Palun varuge kannatust, helistame Teile esimesel võimalusel tagasi!

*Meie koostööpartnerilt saadud suunamiskirjaga klientidel palume esmase visiidiaja broneerimisel valida teenuseks “Esmane konsultatsioon ja müofunktsionaalne teraapia” (hinnaga 55€) – kui Teil on olemas saatekiri, siis kehtib Teile visiiditasu 5€ + ühekordne teraapiavahendite tasu 10€.

*Lapsele visiidiaja broneerimisel palume broneerimissüsteemi sisestada LAPSE nimi, mitte lapsevanema nimi. Lapsevanem saab oma nime allpool olevas lahtris ära märkida.

Müokliinik pakub tasulisi teenuseid. Visiiditasu saab maksta sularahas, mobiilipanga vahendusel või enne visiiti teostatud ülekandena Müokliinik OÜ kontole Swedbankis EE262200221055727926. Kaardimakse võimalus puudub! Arve väljastamisel makse meeldetuletuseks (kui teenuse eest on jäänud tasumata 24 tunni jooksul peale visiidi toimumist) lisandub teenuse hinnale 3€.

Juhul, kui muudate võI tühistate visiidiaja vähem kui 24h enne visiidi algust (aja tühistamisest on võimalik teada anda kas telefoni +372 5647 4706 võI e-posti: myokliinik@gmail.com teel), rakendub visiidile mitteilmumise tasu 10€! Seda tulenevalt asjaolust, et teie tarbeks hoitud visiidiaega ei ole siis tõenäoliselt enam võimalik pakkuda teistele klientidele. NB! Visiidiaja tühistamise tasu rakendub ka ootamatute haigestumiste korral!

Muul juhul saab visiidiaega muuta võI tühistada kas telefoni teel või Teie e-postile saabunud broneeringu kinnituses oleva lingi kaudu (lingid “Soovite aega muuta?” või “Tühista broneering”).

*Müokliinik jätab endale õiguse muuta visiidiaega 15min varasemaks või hilisemaks, mille kohta tuleb teade vähemalt 1 päev enne visiidi algust. Seetõttu palume enne visiidile tulekut vaadata üle e-postile võI telefonile saabunud visiidiaja meeldetuletus koos kellaajaga!

*NB! Lähiajale vabanenud visiidiaegadest anname ootejärjekorras olijatele teada e-posti teel või Müokliiniku FB lehe kaudu. Seega tasub kirjutada meile oma ootejärjekorda lisamise soovist e-postile või olla meie jälgija Facebook’is!

 Tallinna Müokliinik asub aadressil Laki põik 4 (Decora majas), C-sissepääs, III korrus, kabinet 306. Parkimine Decora maja ees ja kõrval on 2-3h tasuta. C-sissepääsust tulles on kabinet kõige lähemal, kuid kui soovite 3. korrusele pääsemiseks kasutada lifti, siis palun sisenege A-sissepääsust.

*Kabinetti sisenemisel palume jalast võtta välisjalanõud!

*Viirushaiguste leviku vähendamiseks palume vastuvõtule tulla võimalikult õigeaegselt, et vähendada kokkupuudet teiste klientidega ning laste puhul ainult ühe saatjaga.