Tartu Müokliinik

Müofunktsionaalne teraapia on näo- ja suupiirkonna lihaste funktsioonide parandamisele suunatud ravi.

Sissepääs Näituse tn poolsel küljel, I korrus, kabinet 1. Sisenemiseks vajutage palun uksekella!

Parkimine A. Haava tänaval parkimiskella olemasolul 90 min tasuta.

Müofunktsionaalne teraapia Tartu hinnakiri

OÜ Müokliinik pakub enamasti tasulisi teenuseid. Haigekassa rahastusel ravi saame pakkuda ainult Viljandi Ortodontiakliiniku või Ida-Viru Keskhaigla saatekirja alusel, kui saatekirjal on olemas märge “Ravi HK kulul”.

Esmane konsultatsioon ja müofunktsionaalne teraapia lapsele/täiskasvanule (kuni 60 min)

45€

Korduv müofunktsionaalne teraapia (kuni 45 min)

35€

Ultrahelisoojendus massaažiga (kuni 60 min)

45€

Esmane lõualiigeste füsioteraapia ja ultrahelisoojendus (kuni 60 min)

45€

Korduv lõualiigeste füsioteraapia ja  ultrahelisoojendus (kuni 45 min)

35€

Esmane ja korduv müofunktsionaalne teraapia HK rahastusel

5€

Visiidiaja hilise tühistamise või visiidile mitteilmumise tasu

20€

Tõendite, hinnangulehtede koostamine ja väljastamine väljaspool visiidiaega

5€

Müofunktsionaalne kape

90€

Müofunktsionaalsed harjutused on vajalikud juhul kui esineb üks või mitu järgnevast loetelust
  • Suu kaudu hingamine
  • Keele vale puhkeasend
  • Keele piiratud liikumine
  • Hambumushäired lapsel
  • Hammaste krigistamine ehk bruksism
  • Pöidla, sõrme, põse või keele imemine lastel
  • Lõualiigestega seotud häired
  • Suurenenud süljevoolus lapsel

Tartu Müokliiniku terapeudid on oma ala spetsialistid kes suunavad ja toetavad oma kliente valede harjumuste ja liikumismustrite ümberkujundamisel. Müofunktsionaalne ravi on tavapäraselt üsna pikk protsess (üldjuhul kestab teraapia 6 kuud kuni -1,5 aastat, terapeudiga kohtumised toimuvad 4-5 nädala tagant) olenevalt lapse vanusest ja täpsest ravi protsessist. Tartu Müokliiniku spetsialistid on ala professionaalid, kes oskavad kontakti leida nii laste kui ka täiskasvanutega. Müofunktsionaalne teraapia Tartus on haigekassa poolt rahastatud juhul kui saatekiri on väljastatud Viljandi Ortodontiakliiniku või Ida-Viru Keskhaigla ortodontide poolt. Haigekassa rahastab müofunktsionaalset teraapiat ainult ortodondi saatekirja alusel alla 19-aastastel isikutel ja ainult teatud kindlate ortodontiliste diagnooside olemasolul! Saatekirjal peab seejuures olemas olema märge “Ravi HK kulul” või “IVKH garanteerib ravi eest tasumise HK hinnakirja alusel”.

Visiidiaega on kõige mugavam broneerida Müokliiniku kodulehe (vt. “Registreeri vastuvõtule”) kaudu, valides esmalt soovitud teenuse ning seejärel teenindaja (Iti või Kristel). Aega on võimalik broneerida ka telefoni teel: +372 5647 4706.

*Müokliinikul puudub registratuur ja administraator, mistõttu ei ole alati võimalik koheselt telefonile vastata! Palun varuge kannatust, helistame Teile esimesel võimalusel tagasi!

*Viljandi Ortodontiakliiniku või SA Ida-Viru Keskhaigla saatekirjaga klientidel palume jälgida, kas saatekirjal on märge “Ravi HK kulul“. Kui jah, siis ainult sellisel juhul on müofunktsionaalne teraapia Haigekassa poolt kompenseeritav ning kliendile kehtib visiiditasu 5€.

*Lapsele visiidiaja broneerimisel palume broneerimissüsteemi sisestada LAPSE nimi, mitte lapsevanema nimi. Lapsevanem saab oma nime allpool olevas lahtris ära märkida.

Müokliinik pakub tasulisi teenuseid. Esmane visiiditasu on 45€ ja seda saab maksta sularahas, mobiilipanga vahendusel või enne visiiti teostatud ülekandena Müokliinik Pluss OÜ kontole Swedbankis EE552200221080699278. Kaardimakse võimalus puudub! Arve väljastamisel makse meeldetuletuseks (kui teenuse eest on jäänud tasumata 24 tunni jooksul peale visiidi toimumist) lisandub teenuse hinnale 3€.

Juhul, kui muudate võI tühistate visiidiaja vähem kui 24h enne visiidi algust (aja tühistamisest on võimalik teada anda kas telefoni +372 5647 4706 võI e-posti: myokliinik@gmail.com teel), rakendub visiidile mitteilmumise tasu 20€! Seda tulenevalt asjaolust, et teie tarbeks hoitud visiidiaega ei ole siis tõenäoliselt enam võimalik pakkuda teistele klientidele. Muul juhul saab visiidiaega muuta võI tühistada kas telefoni teel või Teie e-postile saabunud broneeringu kinnituses oleva lingi kaudu (lingid “Soovite aega muuta?” või “Tühista broneering”).

*Müokliinik jätab endale õiguse muuta visiidiaega 15min varasemaks või hilisemaks, mille kohta tuleb teade vähemalt 1 päev enne visiidi algust. Seetõttu palume enne visiidile tulekut vaadata üle e-postile võI telefonile saabunud visiidiaja meeldetuletus koos kellaajaga!

*NB! Lähiajale vabanenud visiidiaegadest anname teada Müokliiniku FB lehe kaudu. Seega tasub olla meie jälgija Facebook’is! Kui soovite saada teavet tühistatud visiidiaegade kohta ka e-postile, siis andke sellest palun meile teada – lisame Teie andmed e-kirja saajate hulka!

Müokliinikusse sissepääs asub hoone Näituse tänava poolses küljes, I korrusel. Välisuksest sisenemisel asub ooteala, kus saate ennast mugavasti sisse seada seniks, kuni Teid lahkesti kabinetti palutakse :).

*Sisenemisel palume jalast võtta välisjalanõud!

*Viirushaiguste leviku vähendamiseks palume vastuvõtule tulla võimalikult õigeaegselt, et vähendada kokkupuudet teiste klientidega ning Laste puhul ainult ühe saatjaga.