Tartu kabinet

Müofunktsionaalne teraapia on näo- ja suupiirkonna lihaste funktsioonide parandamisele suunatud ravi.

Asukoht: Teguri 37b, IV korrus, ruum 409. Tasuta parkimine on võimalik nii maja ees kui taga. Maja tagumise sissepääsu kõrvale jääb ka lift.

Müokliiniku Tartu kabineti hinnakiri

OÜ Müokliinik pakub enamasti tasulisi teenuseid. Tervisekassa rahastusel osutame teenust ainult oma koostööpartnerite saatekirja alusel (vt. infot allpool).

Esmane konsultatsioon ja müofunktsionaalne teraapia lapsele/täiskasvanule (kuni 60 min)

50€

Korduv müofunktsionaalne teraapia (kuni 45 min)

  45€

Korduv müofunktsionaalne teraapia kahele lapsele (60min)

  80€

Ultrahelisoojendus massaažiga (kuni 60 min)

45€

Esmane lõualiigeste füsioteraapia ja ultrahelisoojendus (kuni 60 min)

50€

Korduv lõualiigeste füsioteraapia ja  ultrahelisoojendus (kuni 45 min)

 45€

Esmane ja korduv müofunktsionaalne teraapia TK rahastusel

5€

TK rahastusel patsiendi teraapiavahendite tasu

10€

Visiidiaja hilise tühistamise või visiidile mitteilmumise tasu

10€

Tõendite, hinnangulehtede koostamine ja väljastamine väljaspool visiidiaega

10€

Müofunktsionaalne kape (Myobrace või OrthoTain Habit Corrector)

95€

Müofunktsionaalsete kapede puhastustabletid (24tbl)

10€

Müofunktsionaalsed harjutused on vajalikud juhul kui esineb üks või mitu järgnevast loetelust

 

Müokliiniku terapeudid on oma ala spetsialistid, kes suunavad ja toetavad oma kliente valede harjumuste ja liikumismustrite ümberkujundamisel. Müofunktsionaalne ravi on tavapäraselt üsna pikk protsess (üldjuhul kestab teraapia 6 kuud kuni -1,5 aastat, terapeudiga kohtumised toimuvad 4-5 nädala tagant) olenevalt lapse vanusest ja täpsest ravi protsessist. Kõik Müokliiniku spetsialistid oskavad tegeleda nii laste kui ka täiskasvanutega.

Müofunktsionaalset teraapiat Tervisekassa poolt rahastatuna osutame ainult alljärgnevate koostööpartnerite saatekirja alusel:

 

 • Blaudent
 • City Clinics Hambakliinik
 • Läänemere hambakliinik
 • Meliva
 • Nigul ja Orn Hambaravi
 • Novamed Hambaravi
 • PMA Kliinik
 • Rakvere Hambakliinik
 • Riiamäe Hambakliinik
 • Ortodontiakliinik
 • Uku Hambaravi
 • Wismari Hambaravi
 • Tulika Hambaravi
 • Kose Hambaravi
 • Haldja Hambaravi.
 
Tervisekassa rahastab müofunktsionaalset teraapiat ainult alla 19-aastastel isikutel.
 
Meie koostööpartnerilt saadud suunamiskirjaga klientidel palume esmase vastuvõtuaja broneerimisel valida teenuseks “Esmane konsultatsioon ja müofunktsionaalne teraapia” (hinnaga 50€) – kui Teil on olemas saatekiri, siis kehtib Teile visiiditasu 5€ + ühekordne teraapiavahendite tasu 10€.

 

Lapsele visiidiaja broneerimisel palume andmetesse sisestada LAPSE nime, mitte lapsevanema oma

Visiidiaega on kõige mugavam broneerida Müokliiniku kodulehe (vt. “Registreeri vastuvõtule”) kaudu, valides esmalt soovitud teenuse ning seejärel teenindaja (Iti, Anastasia või Veronica). Aega on võimalik broneerida ka telefoni teel: +372 5647 4706.

*Müokliinikul puudub registratuur ja administraator, mistõttu ei ole alati võimalik koheselt telefonile vastata! Palun varuge kannatust, helistame Teile esimesel võimalusel tagasi!

*Meie koostööpartnerilt saadud suunamiskirjaga klientidel palume esmase visiidiaja broneerimisel valida teenuseks “Esmane konsultatsioon ja müofunktsionaalne teraapia” (hinnaga 50€) – kui Teil on olemas saatekiri, siis kehtib Teile visiiditasu 5€ + ühekordne teraapiavahendite tasu 10€.

*Lapsele visiidiaja broneerimisel palume broneerimissüsteemi sisestada LAPSE nimi, mitte lapsevanema nimi. Lapsevanem saab oma nime allpool olevas lahtris ära märkida.

Müokliinik pakub tasulisi teenuseid. Visiiditasu saab maksta sularahas, mobiilipanga äpiga või enne visiiti teostatud ülekandena Müokliinik Pluss OÜ kontole Swedbankis EE552200221080699278. Kaardimakse võimalus puudub! Arve väljastamisel makse meeldetuletuseks (kui teenuse eest on jäänud tasumata 24 tunni jooksul peale visiidi toimumist) lisandub teenuse hinnale 3€.

Juhul, kui muudate võI tühistate visiidiaja vähem kui 24h enne visiidi algust (aja tühistamisest on võimalik teada anda kas telefoni +372 5647 4706 võI e-posti: myokliinik@gmail.com teel), rakendub visiidile mitteilmumise tasu 10€! Seda tulenevalt asjaolust, et teie tarbeks hoitud visiidiaega ei ole siis tõenäoliselt enam võimalik pakkuda teistele klientidele. NB! Visiidiaja tühistamise tasu rakendub ka ootamatute haigestumiste korral!

Muul juhul saab visiidiaega muuta võI tühistada kas telefoni teel või Teie e-postile saabunud broneeringu kinnituses oleva lingi kaudu (lingid “Soovite aega muuta?” või “Tühista broneering”).

*Müokliinik jätab endale õiguse muuta visiidiaega 15min varasemaks või hilisemaks, mille kohta tuleb teade vähemalt 1 päev enne visiidi algust. Seetõttu palume enne visiidile tulekut vaadata üle e-postile võI telefonile saabunud visiidiaja meeldetuletus koos kellaajaga!

*NB! Lähiajale vabanenud visiidiaegadest anname ootejärjekorras olijatele teada e-posti teel või Müokliiniku FB lehe kaudu. Seega tasub kirjutada meile oma ootejärjekorda lisamise soovist e-postile või olla meie jälgija Facebook’is!

*Ruumi 409 uksest sisenemisel leiate eest ooteala, kus saate ennast mugavasti sisse seada seniks, kuni Teid lahkesti kabinetti palutakse :).

*Sisenemisel palume jalast võtta välisjalanõud!

*Viirushaiguste leviku vähendamiseks palume vastuvõtule tulla võimalikult õigeaegselt, et vähendada kokkupuudet teiste klientidega ning laste puhul ainult ühe saatjaga.