Info esmasele kliendile Tallinnas

TALLINN

1) VISIIDIAJA BRONEERIMINE: Visiidiaega on kõige mugavam broneerida Müokliiniku kodulehe (vt. “Registreeri vastuvõtule”) või FB lehe (vali: “Registreeri kohe”) kaudu, valides esmalt soovitud teenuse ning seejärel teenindajana kas Jonna-Liisa (Tallinn) või Alina (Tallinn). Aega on võimalik broneerida ka telefoni teel: 5619 1334.

*Müokliinikul puudub registratuur ja administraator, mistõttu ei ole alati võimalik koheselt telefonile vastata! Palun varuge kannatust, helistame Teile esimesel võimalusel tagasi!

*Lapsele visiidiaja broneerimisel palume broneerimissüsteemi sisestada LAPSE nimi, mitte lapsevanema nimi. Lapsevanem saab oma nime allpool ära märkida.

2) ASUKOHT: Tallinna Müokliinik asub aadressil Laki põik 4 (Decora majas), C-sissepääs, III korrus, kabinet 306. Parkimine Decora maja ees ja kõrval on 2-3h tasuta. C-sissepääsust tulles on kabinet kõige lähemal, kuid kui soovite 3.korrusele pääsemiseks kasutada lifti, siis palun sisenege A-sissepääsust.

3) KODUKORD: Viirushaiguste leviku vähendamiseks palume vastuvõtule tulla võimalikult õigeaegselt, et vähendada kokkupuudet teiste klientidega ning ainult ühe saatjaga (laste puhul).

4) VISIIDITASU: Müokliinik pakub tasulisi teenuseid. Esmane visiiditasu on 50€ ja seda saab maksta sularahas, mobiilipanga vahendusel või enne visiiti teostatud ülekandena. Kaardimakse võimalus puudub!

5) VISIIDIAJA MUUTMINE VÕI TÜHISTAMINE: juhul, kui muudate või tühistate visiidiaja vähem kui 24h enne visiidi algust (aja tühistamisest on võimalik teada anda kas telefoni +372 5619 13345135743 või e-posti: myokliinik@gmail.com teel), rakendub visiidile mitteilmumise tasu 20€! Seda tulenevalt asjaolust, et Teie tarbeks hoitud visiidiaega ei ole siis tõenäoliselt enam võimalik pakkuda teistele klientidele. Muul juhul saab visiidiaega muuta või tühistada kas telefoni teel või Teie e-postile saabunud broneeringu kinnituses oleva lingi kaudu.

*Müokliinik jätab endale õiguse muuta visiidiaega 15min varasemaks või hilisemaks, mille kohta tuleb teade vähemalt 2 päeva enne visiidi algust! Seetõttu palume enne visiidile tulekut vaadata üle e-postile või telefonile saabunud visiidiaja meeldetuletus koos kellaajaga!

*NB! Lähiajale vabanenud visiidiaegadest anname teada Müokliiniku FB lehe kaudu. Seega tasub olla meie jälgija Facebook’is!