Info esmasele kliendile Tartus

TARTU

1) VISIIDIAJA BRONEERIMINE: Visiidiaega on kõige mugavam broneerida Müokliiniku kodulehe (vt. “Registreeri vastuvõtule”) või FB lehe (vali: “Registreeri kohe”) kaudu ning valides esmalt soovitud teenuse ning seejärel teenindaja (Iti või Kristel). Aega on võimalik broneerida ka telefoni teel: +372 5647 4706 .

*Müokliinikul puudub registratuur ja administraator, mistõttu ei ole alati võimalik koheselt telefonile vastata! Palun varuge kannatust, helistame Teile esimesel võimalusel tagasi!

*Viljandi Ortodontiakliiniku saatekirjaga klientidel palume jälgida, kas saatekirjal on märge “Ravi HK kulul“. Kui jah, siis ainult sellisel juhul on müofunktsionaalne teraapia Haigekassa poolt kompenseeritav ning kliendile kehtib visiiditasu 5€.

*Lapsele visiidiaja broneerimisel palume broneerimissüsteemi sisestada LAPSE nimi, mitte lapsevanema nimi. Lapsevanem saab oma nime allpool ära märkida.

2) ASUKOHT JA TÖÖKORRALDUS: Müokliinikusse sissepääs asub hoone Näituse tänava poolses küljes, I korrusel. Välisuksest sisenemisel asub ooteala, kus saate ennast mugavasti sisse seada seniks, kuni Teid lahkesti kabinetti palutakse :).

*Sisenemisel palume jalast võtta välisjalanõud!

*Viirushaiguste leviku vähendamiseks palume vastuvõtule tulla võimalikult õigeaegselt, et vähendada kokkupuudet teiste klientidega ning ainult ühe saatjaga (laste puhul).

3) VISIIDITASU: Müokliinik pakub tasulisi teenuseid. Esmane visiiditasu on 45€ ja seda saab maksta sularahas, mobiilipanga vahendusel või enne visiiti teostatud ülekandena. Kaardimakse võimalus puudub!

4) VISIIDIAJA MUUTMINE VÕI TÜHISTAMINE: juhul, kui muudate või tühistate visiidiaja vähem kui 24h enne visiidi algust (aja tühistamisest on võimalik teada anda kas telefoni +372 5647 4706 või e-posti: myokliinik@gmail.com teel), rakendub visiidile mitteilmumise tasu 20€! Seda tulenevalt asjaolust, et Teie tarbeks hoitud visiidiaega ei ole siis tõenäoliselt enam võimalik pakkuda teistele klientidele. Muul juhul saab visiidiaega muuta või tühistada kas telefoni teel või Teie e-postile saabunud broneeringu kinnituses oleva lingi kaudu.

*Müokliinik jätab endale õiguse muuta visiidiaega 15min varasemaks või hilisemaks, mille kohta tuleb teade vähemalt 2 päeva enne visiidi algust! Seetõttu palume enne visiidile tulekut vaadata üle e-postile või telefonile saabunud visiidiaja meeldetuletus koos kellaajaga!

*NB! Lähiajale vabanenud visiidiaegadest anname teada Müokliiniku FB lehe kaudu. Seega tasub olla meie jälgija Facebook’is!